Oud-radio-dj Radio Mi Amigo Bert Wijfjes (75) overleden

Bert Wijfjes

Foto: RTV Oost.

Radiomaker Bert Wijfjes is op 75-jarige leeftijd overleden, meldt RTV Oost. Hij was jarenlang een vertrouwd gezicht en geluid op de regionale radio en stond bekend om zijn indrukwekkende carrière in de zeezenders. In de jaren zeventig trad Bert op als Bert Bennett, onder andere bij Radio Caroline en Radio Mi Amigo, de populaire concurrent van Veronica.

Toen de overheid in 1974 de illegale zenders verbood, vond Bert een manier om zijn programma’s voort te zetten. Vanuit Spanje bleef hij uitzendingen verzorgen, waardoor Radio Mi Amigo nog steeds in Nederland te beluisteren was.

In de jaren tachtig zette hij zijn carrière voort bij Radio Oost, waar hij tot aan zijn pensioen actief bleef. Helaas kwam de oud-radiomaker rond de jaarwisseling tragisch ten val en overleed kort daarna aan zijn verwondingen.

Vorig jaar deelde Bert Wijfjes nog herinneringen aan zijn tijd bij de zeezenders in een interview met RTV Oost. Zijn nalatenschap als pionier van de radio leeft voort bij zowel collega’s als luisteraars die zijn stem decennialang hebben gevolgd.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *